Ako pridať objem tenkým vlasom: 5 efektívnych spôsobov

Produkty pre objem

Použitie šampónu a kondicionéra na zvýšenie objemu pomôže dodať jemným vlasom lepší vzhľad. Tieto špecializované vlasové produkty sú navrhnuté tak, aby vašim vlasom dodali plnší vzhľad.

Suchý šampón

Suchý šampón môže byť skvelou voľbou na dodanie objemu jemným vlasom. Aplikácia ku korienkom môže absorbovať prebytočný maz, čo má za následok zdvih a objem. Je tiež vhodné vyhnúť sa používaniu ťažkých alebo lepkavých vlasových produktov, pretože môžu zaťažiť vlasy a spôsobiť ich redšie.

Zmena rozchodu

Zmenou účesu môžete okamžite pridať objem. Prejdite zo strednej časti do bočnej a experimentujte s rôznymi štýlmi, aby ste našli ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Navyše, pomocou okrúhlej kefy pri fénovaní môžete vlasom dodať objem zdvihnutím korienkov.

Technika vlasového stylingu

Pri úprave vlasov pomocou tepelných nástrojov, ako sú kulmy alebo kulmy, môže byť užitočné striedať smer kučier. Táto technika vytvára väčší objem a dodáva vlasom plnší vzhľad. Použitie ľahkého laku na vlasy alebo spreja s textúrou môže pomôcť udržať objem po celý deň.

Masáž pokožky hlavy

Pravidelná masáž pokožky hlavy môže stimulovať krvný obeh a podporovať rast vlasov, výsledkom čoho sú hustejšie a plnšie vlasy. Pridaním púdru alebo spreja na zvýšenie objemu pri stylingu vlasy okamžite pozdvihnete.

Loading...
Slovo