83-ročný mladý manžel Iris škandalizovala odhalenia: Využil ma ako sexuálneho otroka a…

Mladý Egypťan Mohamed Ibrahim prelomil mlčanie a urobil škandalózne odhalenia o manželstve s 83-ročnou Britkou Iris Jonesovou.

Staršia pani sa s 37-ročným mužom zoznámila cez internet v roku 2019. Začali si dopisovať a o rok neskôr sa zosobášili.

82 dôchodca blúznil o sexe s 35-ročným váš manžel OBRÁZKY

Britka uisťuje kritikov vrátane svojej rodiny, že ich vzťah bude pokračovať aj napriek tomu, že je dvakrát starší ako on. V júli tohto roku však vyšlo najavo, že pár sa rozviedol.

Staršia dáma, ktorá má dvoch synov, obvinila svojho mladého muža, že „vytvára chaos v jej dome“, vyhodila ho z domu a nahradila ho mačkou menom Mr Tibbs, uvádza Daily Mail.

„Kedysi sme mali skvelý sexuálny život, ale potom to zmizlo, pretože som bola vždy taká unavená, keď som sa oňho starala,“ hovorí pani Jones.

Dodáva, že stretnutie s mladou ženou ľutuje a priznáva, že sa teraz cíti hlúpo.

Mesiace po rozchode sa Mohammed rozhodol prehovoriť a obvinil Britku, že ho len využívala a kazila jeho dobré meno. „K Iris som sa správal ako ku kráľovnej a ona ma využívala ako sexuálneho otroka. Miloval som ju a ona mi zlomila srdce,“ hovorí.

Muž tvrdí, že najprv mal s dôchodkyňou dobrý vzťah, no neskôr si z neho začala robiť srandu.

19 dievča plakalo: Otec sa zamiloval do môjho priateľa z detstva a teraz…

Iris zaviedla vo svojom dome zvláštne pravidlá a zakázala mu sprchovať sa alebo ísť po práci na záchod. Nedovolila mu ani jesť egyptskú kuchyňu, vrátiť sa do vlasti a povedala mu, že „k nej patrí ako otrok“.

„Rešpektoval som Irisinu kultúru, ale povedala, že by som mal byť viac Angličan. Chcela, aby som zabudol na svoju minulosť a rodinu v Egypte, a nechcela, aby som sa vrátil domov za mamou,“ hovorí mladík.

V súvislosti s tvrdeniami jeho bývalej, že od nej neustále pýtal peniaze a len preto sa s ňou oženil, Egypťan uvádza, že na peniazoch mu nezáleží.

„Nie je pravda, že som nikdy nemal prácu – pracoval som na celom Blízkom východe. Mal som dobrý plat. Keby som hľadal peniaze, vzal by som si bohatú ženu, nie Iris. mal veľa návrhov od bohatých žien, ale ja taký nie som,“ je dôrazný.

„Ak som taký zlý človek, prečo so mnou celý ten čas zostala?“ pýta sa Mohammed.

Podľa jeho slov mala jeho exmanželka od začiatku plán, ako z ich vzťahu profitovať predajom ich príbehu.

18 ročný zamiloval sa v 40 pane a o 2 roky neskôr…

Mimochodom, pár sa stal senzáciou po tom, čo Iris hovorila o ich neuveriteľnom sexuálnom živote v rannej šou.

Mohamed sa teraz nemôže vrátiť do svojej vlasti, kým neustúpi škandál okolo jeho neúspešného manželstva.

„Iris je veľmi dobrá herečka, hrá obeť, ale ja som obeť.

To, ako sa ku mne správa… Nezaslúži si ma. Nevážila si nič, čo som pre ňu urobil. Bez nej som oveľa šťastnejší,“ dodal. /

Nech sa páči a na Facebookukde nájdete oveľa viac užitočného a zaujímavého čítania pre každého!

Loading...
Slovo