America Express, 21. októbra. Romică Țociu, spoločník ľudí s Pablom Escobarom: „Pomáha mi tvár, viac fúzy“

Romică Țociu povedal, ako si ho vtedy ľudia spájali s Pablom Escobarom

Čakanie skončilo! America Express, najtvrdšia reality šou v Rumunsku, sa v sobotu 21. októbra od 20:00 vracia na Anténu 1 s päťdňovou maratónskou premiérou. Relácia sa tak počas uvádzacieho týždňa bude vysielať v sobotu od 20.00 a v nedeľu od 21.00 a od pondelka do stredy od 20.30. Vo svojom druhom týždni sa America Express vracia do svojho zavedeného slotu: v nedeľu o 21:00 a v pondelok, utorok a stredu o 20:30.

„Pomáha mi tvár, viac fúzy“

„Je hrozné vedieť, ako Cătălin celý deň nič nejedol a ja s tým nemôžem nič urobiť,“ povedala Romică a dodala, že „celá táto skúsenosť nám pomohla objaviť o sebe nové veci, nevedela som to o ňom.“ bol taký súťaživý. Môj chlapec je pre mňa veľkým prekvapením!“

Na otázku, ako sa im darí prežiť, Romică prezradila, že „dostali, keď sme jedli len raz za dva dni, zabijú nás vajíčkami a nejakými arepami. America Express nie je mágia, je to trik. To, čo vidíte v televízii, je len 20 % všetkého, čo sa tu deje“.

V istom momente herca prirovnali k Pablovi Escobarovi, keď bol v múzeu slávneho obchodníka: „Pomáha mi tvár, najmä fúzy. Mám taký kolumbijský vzduch a povedali mi, že sa naňho podobám!“.

America Express, od 21. októbra na Anténe 1

Cesta Slnka sa bude po prvý raz odohrávať na dvoch pologuliach. Súťažiaci štartujú z Kolumbie, prechádzajú Stredom Zeme do Ekvádoru, pričom konečným cieľom je Buenos Aires v Argentíne. Odlieta z kolumbijského Medellínu, bývalého sídla Pabla Escobara, a musí sa dostať do Messiho krajiny. Ich itinerár zahŕňa všetko, čo táto oblasť Južnej Ameriky ponúka. Misie a hry sú premyslené tak, aby im aj divákovi poskytli dokonalý zážitok. V Kolumbii zažijú najvyššie dobrodružstvo, stretnú sa s domorodými kmeňmi Ekvádoru a spoznajú, čo znamená vášeň v Argentíne.

Alexia Eram a jej brat Aris, komici George Tănase a Ionuț Rusu, Romică Țociu a jeho syn, Cătălin, Iulia Albu a jej priateľ, Mike, Giulia Anghelescu a jej manžel, Vlad Huidu, Cleopatra Stratan a Edward Sanda, Iuliana Pepene, moderátorka Ranná pozorovateľka a vojnová novinárka Sonia Simionov, tiež členka tímu Observer, digitálne divy Sânziana Negru a Laura Giurcanu, herečka Ada Galeș a jej matka, spisovateľka Antoneta Galeș sú súťažiacimi, ktorí povedali rázne ÁNO výzve šiesta sezóna America Express, najtvrdšia reality show v Rumunsku. Ich dobrodružstvo na Slnečnej ceste sa začína v sobotu 21. októbra od 20:00 na Anténe 1.

Zostaňte informovaní o najnovších správach. Sledujte DCNews a ďalej

Loading...
Slovo