Najupjatejšie ženy zverokruhu. Pre tieto znamenia sú zmeny tragédie. Poznáte ich?

Baran (21.3. – 20.4.)

Ženy narodené v znamení Barana dokážu byť na jednu stranu vášnivé a odhodlané, na druhú však vedia byť vo svojom myslení niekedy extrémne nepružné. Nerobí im problém rozhodovať o veľkých pracovných projektoch a nenávidí, keď im ktokoľvek má snahu poradiť.

To sa potom prejaví väčšinou v ich osobnom živote. Z veľkej direktívnej šéfky sa stane doma kôpka nešťastia, ktorá sa len ťažko rozhoduje v bežných činnostiach na dennodennej báze.

Býk (21.4. – 21.5.)

Ženy v Býkovi sa často prejavujú ako ich znamenie. Silné, stabilné, niekedy pekne naštvané. Hoci sú veľmi praktické, ovládajú bravúrne širokospektrálnu paletu stagnácie. Je takmer nadľudský úkon nadchnúť ženu Býka pre novú vec, aktivitu alebo nedaj bože zo dňa na deň zmeniť pevne daný plán. Táto žena sa vyžíva v absolútnej rutine a akákoľvek zmena je pre ňu tragédiou.

Lev (23.7. – 22.8.)

Levice, charizmatické, oslňujúce ženy, ktoré bez pozornosti nemôžu žiť. Ich vystupovanie s očarujúcim úsmevom navonok pôsobí, že nič pre nich nepredstavuje problém, ale opak je pravdou. Ženy narodené v tomto znamení potrebujú mať kontrolu nad všetkým a všetkými.

Je to náročné nielen pre okolie, ale aj pre nich samotných. Len si sami predstavte tú ťažobu, žiť neustále v pozore, aby vaša pomyselná hviezda niekde náhodou nezhasla.

Panna (23.8. – 22.9.)

Prvenstvo v tomto zozname právom patrí ženám narodeným v znamení Panny. Sú úplne neznesiteľné túžbou po dokonalosti, a tak kriticky omieľajú donekonečna nielen svoje správanie a činy, ale bohužiaľ aj ostatných. Koľkokrát nariekajú, že by rady stretli mužov snov, a aj keď vedia byť spočiatku vzťahu usmievavé a milé, časom sa späť vrátia do svojej upätosti. A to máloktorý muž vydrží.

Strelec (22.12. – 20.1.)

Ženy Kozorožky sú orientované na výkon. Sú cieľavedomé, neskutočne disciplinované a presne vedia, čo a ako chcú dosiahnuť. Často sú ale tak ponorené do práce, že pôsobia úplne ľahostajne až upäto.

Skúste Kozorožce na chvíľku v ich hektickom živote zastaviť, ponúknuť im dobrú večeru, pohár vína a uvidíte aké to sú pod šupkou neprístupnosti, vrelé a zábavné bytosti.

Súvisiace články

Zdroje: ,

Loading...
Slovo