Chytré gazdinky používajú ocot a soľ, čistia byt od negatívnej energie

Cítite niekedy úzkosť a napätie, keď ste vo svojom vlastnom dome? Nedarí sa vám finančne ani vo vzťahoch s ľuďmi? Ste často chorý alebo sú chorí vaši blízki? Môže to byť znak toho, že sa vo vašom prostredí nahromadilo príliš veľa negatívnej energie.

Na webe sa objavili články a videá popisujúce metódu, ktorá – ako jej priaznivci ubezpečujú – odhaľuje a čistí miestnosť od zlých vibrácií a negativity. S metódou sa už zoznámili milióny ľudí. Vzorec je veľmi jednoduchý a základom je priehľadné sklo, ocot a soľ. Pozrite sa, o čo ide.

Odkiaľ pochádza zlá energia v dome?

Zdrojom negatívnych vibrácií, ktoré prenikajú do nášho domova, môže byť pesimizmus, negatívny prístup k životu, pocity žiarlivosti či viny – našich, blízkych alebo ľudí, ktorí nás navštívia. Zo zlých emócií vznikajú aj hádky či choroby, obrázky zosnulých ľudí či smutné obrázky. Môžu byť aj dedičstvom predchádzajúcich nájomníkov alebo vlastníkov domu.

Ako sa zbaviť negatívnej energie – veľmi jednoduchá metóda

Recept, ktorý si na internete získal nesmiernu obľubu, vychádza zo starodávnej metódy Feng Shui, ktorá využíva na čistenie miestností soľ – jeden z najúčinnejších pohlcovačov negatívnej energie. Čo by ste mali urobiť, aby ste svoj domov zbavili zlých emócií?

Pripravte si čisté (najlepšie nepoužité), číre, hladké sklo (bez vzorov). Naplňte 1/3 soľou (môže byť morská, himalájska alebo obyčajná skala), 1/3 vodou a 1/3 bielym octom.

Nádobu umiestnite na nenápadné miesto v rohu miestnosti, kde máte podozrenie na zlú energiu. Nechajte asi deň.

Po uplynutí tejto doby sklo dôkladne skontrolujte. Ak je to ako na začiatku – miestnosť je voľná a čistá od zlých emócií. Ak sú však na ňom škvrny alebo sa zmenila farba, napríklad nazelenalá – v miestnosti sú negatívne vibrácie. V tomto prípade autori receptu odporúčajú opakovať všetko od začiatku a tak ďalej, kým sklo nezostane čisté. Zdôrazňujú tiež, že obsah by sa mal spláchnuť do záchoda a nezabudnite spláchnuť ihneď potom

Vyskúšajte a zdieľajte túto metódu a nebudete sklamaní.

Čítaj viac:

Loading...
Slovo