Mama s dcérou schudli po mnohých neúspešných pokusoch až 80 kg: Zmenili iba TOTO a roztopili sa!

Tieto dve dámy sú skutočným príkladom toho, že vytrvalosť sa vždy vypláca a ich príbeh mnohých inšpiruje k aktivite a starostlivosti o svoj zovňajšok.

Jamie Allison a Calista Jones sú matka a dcéra, ktoré dlho bojujú s obezitou. V roku 2016 sa pevne rozhodli zmeniť svoj vzhľad. Neochvejne začali bojovať s kilami navyše a ani si nepredstavovali, že práve tanec ich prerodí. Totiž s veľkou vôľou, prácou a úsilím sa im spoločne podarilo schudnúť 80 kilogramov!

Objavili nový druh tanca, ktorý spája jazzovú hudbu, tanec 80. rokov, jogu, pilates a kickbox. Aj keď to znie zvláštne, táto činnosť im úplne zmenila život.

Keď videl pozitívne zmeny na manželke a dcére, rozhodol sa aj otec pre nový, zdravší životný štýl. Celá rodina tak začala žiť zdravšie. Jedli čerstvé a zdravé jedlá, varili a veľa chodili. Zmeny boli pozitívne a viditeľné – celá rodina je ako „nová“.

Keďže celá Amerika má problém s obezitou, táto rodina je skutočnou výnimkou. S týmto problémom sa rozhodli vysporiadať po svojom.

Táto rodina hovorí, že je to všetko o zvyku a vôli uspieť. Jednoducho začali so zdravším a aktívnejším životným štýlom a výsledky sa dostavili veľmi rýchlo.

Dnes, po procese transformácie, matka a dcéra hovoria, že sú šťastné a spokojné so svojím obrazom v zrkadle a že myslia oveľa pozitívnejšie.

Calista potom našla svoju spriaznenú dušu a krátko po zmene vzhľadu sa vydala za svojho partnera.

„Kľúčová je vôľa a vytrvalosť. Bolo veľa momentov, kedy som to chcel vzdať, no, tam prichádza vytrvalosť. Tancom som sa naučila odbúravať aj stres a je úžasné, ako to pôsobí na celé telo a psychiku. A moja polovička je zo zmeny potešená nielen výzorom, ale aj tým, ako som sa na seba začala pozerať,“ uzavrela.

Loading...
Slovo