7 signálov, že váš kolega vás má rád

Existuje mnoho ľahko rozpoznateľných známok, že spolupracovník vás má rád. Keď sa mužovi páči žena, kancelársky priestor ho nemôže zastaviť, ani potlačiť svoje zámery a túžby. Ak vás však zaujíma, či niektorého kolegu zaujala vaša osobnosť, môžete sledovať nasledujúce znaky:

1. Ak ťa má kolega v práci rád, nájde spôsob, ako zistiť, či si zadaný

S najväčšou pravdepodobnosťou sa priamo opýta na váš stav týkajúci sa vášho osobného života. Váš kolega nájde jemný alebo otvorenejší spôsob, ako sa vás opýtať, či máte vo svojom živote špeciálneho človeka. Môže tiež urobiť komentáre, aby vás vyprovokoval, aby ste prezradili viac o vašom romantickom živote.

2. Pravidelne sa vás bude snažiť zapojiť do rozhovoru

Ak sa s vami váš kolega neustále rozpráva o náhodných a dokonca triviálnych témach, hoci máte obaja prácu, určite vás má rád. To isté platí, ak sa stále snaží dostať do vašej blízkosti, aj keď je vaša kancelária plná ľudí.

3. Vždy je pripravený vám pomôcť

Ak vám tento kolega nikdy neodmietne pomôcť, pravdepodobne už viete, že vás má rád. Ak aj keď je zavalený prácou, radšej príde k vášmu stolu a ponúkne vám svoju pomoc, potom je určite do vás. To isté platí, keď vám ponúkne, že vám pôjde kúpiť kávu/niečo na jedenie (ak nemôžete), keď je ochotný pokryť vašu smenu atď. – služby, ktoré by nespravil pre všetkých ostatných spolupracovníkov.

4. Je k vám úprimný

Ak je tento kolega k vám vždy otvorený a zdieľa osobné veci o sebe, potom má k vám špeciálny vzťah.

5. Zdieľa s vami svoje plány do budúcnosti

Ak vám tento muž hovorí o svojich kariérnych plánoch, ak zdieľa svoje životné ciele, potom je na vás celkom ohromený. Muži neradi zdieľajú svoje ambície s každým. Robia to len z dvoch dôvodov: zapôsobiť na ženu alebo získať povzbudenie.

6. Rozosmieva ťa

Správanie koketného muža je okamžite zrejmé, keď sa začne usilovne snažiť rozveseliť ženu. Humor je nástroj, ktorý muži často používajú na zapôsobenie na ženy. Ak s vami tento kolega žartuje a zdá sa, že sa s ním vždy baví, potom sa mu páčite.

7. Pozná váš rozvrh naspamäť

Ak si tento kolega pamätá, kedy ste boli prijatí, ak pozná váš pracovný rozvrh, ak si pamätá vaše narodeniny atď., tak sa o vás jednoducho zaujíma a chce s vami hlbší vzťah.

Loading...
Slovo