Rumunský futbal, cielené: „To si zaslúžime, ak si vyberáme z kasín a herných klubov“

Ilustračný obrázok / Zdroj foto: Freepik

Rumunský futbal sa stal predmetom „pečenia“.

Florin Răducioiu, Helmuth Duckadam, Florin Gardoş a Ion Crăciunescu sa dnes od 20:30 na Anténe 1 vracajú k rečníckemu pultu iUmor v špeciálnom vydaní iRoast.

Zápasu Bielorusko – Rumunsko, vysielanému dnes večer od 21:45 na Anténe 1, bude predchádzať špeciálne vydanie iHumor – futbal iRoast. Florin Răducioiu, Helmuth Duckadam, Florin Gardoş a Ion Crăciunescu sa vracajú k rečníckemu pultu iUmor v špeciálnom vydaní relácie venovanej momentom a ľuďom, ktorí písali históriu futbalu. Radu Pietreanu, Angel Popescu, Ionuţ Rusu a Daniela Gyorfi jeden po druhom predstúpia pred porotu s kyslými praženicami a patričnými poznámkami, ktoré neušli ani porotcom.

„To si zaslúžime, ak si vyberáme z kasín a mane clubov“

Ladislau Bölöni vstúpil na „trávnik“ iUmor a spravil veľký deň pečenia o rumunskom futbale. Ionuț Rusu sa perfektne vžil do svojej postavy a svojim charakteristickým štýlom ponúkol v špeciálnej edícii iRoast na radosť porotcov senzačný moment: „Teraz trénujem FC Metz a, nie že by som bol veľký, ale choď do Francúzska, len keď polícia opustí parky, robte čierne na bielom, ja sa nepoflakujem po televíznych štúdiách a nekomentujem futbal v Rumunsku, ale vy, super profesionáli, komentujte chalanov, ktorí sa tvária, že hrajú futbal cez prestávku od Bojíme sa tímov, ktoré robia výber z rybárov, kuchárov a zubárov, to si zaslúžime, ak robíme výber z kasín a manele klubov.

„Panebože, ako hrali tí Taliani! Báli ste sa ich, ako sa naši boja lopty. Keď prišli v pozičnom útoku, tak by vás ušliapali a to urobil Răducioiu, keď sa vrátil do Rumunska, ale s Rumunom jazyk“, uzatvára hosť premenený na Ladislau Bölöni.

Momentky, ktoré pripravili Radu Pietreanu, Angel Popescu, Ionuţ Rusu a Daniela Gyorfi, si môžete pozrieť dnes večer od 20:30 na Anténe 1 v špeciálnom vydaní iRoast, vysielanom pred zápasom Bielorusko – Rumunsko, v priamom prenose na Anténe 1, od 21.45 hod.

Zostaňte informovaní o najnovších správach. Sledujte DCNews a ďalej

Loading...
Slovo