Chudnite podľa horoskopu: Ako sa najľahšie zbaví tuku v tele vaše znamenie?

Baran (21.3. – 20.4.)

Ľudia narodení v znamení Barana sú vášnivými užívateľmi života a je pre nich náročné dodržiavať zdravý životný štýl. Vzhľadom na svoju nespútanú energiu holdujú dobrému jedlu, často nezdravému, ďalej alkoholu a fajčeniu. Baranom by prospelo dodržať pravidlo 21 dní, kedy by sa na toto obdobie vzdali väčšiny nástrah a dodržiavali zdravú stravu, vynechali alkohol a štyrikrát týždenne si šli zľahka zabehať alebo svižne prejsť.

Býk (21.4. – 21.5.)

Zrodenci v znamení Býka sú drieči. Dokážu sa v prvom dni v posilňovni okamžite odrovnať. To isté pre nich platí aj s inými športovými aktivitami. K chudnutiu by im ale viac prospelo najať si profesionálneho trénera a pod jeho vedením dodržiavať ako pravidelnosť v tréningu, tak jeho prevedenie av neposlednom rade dodržiavať zostavený jedálniček.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Chudnutie pre ľudí narodených v Blížencoch je vždy výzva. Keďže milujú večierky a obedy s priateľmi, je pre nich veľmi ťažké schudnúť. Ale ako sa hovorí, nič nie je nemožné, a tak by si aspoň v reštaurácii mali odoprieť špagety s lahodnou smotanovou omáčkou a dať si namiesto toho šalát s kopou kuracieho mäsa a iba jeden pohár vína. K tomu pridať niekoľkokrát týždenne jazdu na bicykli alebo beh a výsledok na seba nenechá dlho čakať.

Rak (22.6. – 22.7.)

Rakom sa chudnúť darí celkom bez väčšieho úsilia. Je to znamenie rodinne založené a nerobí im problém zdravo uvariť. Aj pre celú rodinu. Jediné, čo im príliš nevychádza, je dostatok pohybu. A pritom by stačilo k zdravej strave pridať niekoľkokrát týždenne plávanie a dlhé prechádzky. To citlivým Rakom urobí dobre nielen na tele, ale aj na duši.

Lev (23.7. – 22.8.)

Ľudia narodení v znamení Leva sú veľkí gurmáni. A zároveň ctižiadostiví a ješitní. Keďže vždy chcú vyzerať skvele, dokážu sa prinútiť k športovým výkonom. Pre ľudí narodených v tomto znamení sú najlepšou voľbou kolektívne športy. Ideálne pre nich bude nohejbal a volejbal, kde dajú vyniknúť svojmu prirodzenému šarmu a vodcovským schopnostiam.

Panna (23.8. – 22.9.)

Panny sú veľmi ukáznené, čo sa týka chudnutia. Pre toto znamenie nepredstavuje problém dodržiavať správnu životosprávu a pravidelne športovať. Panny dokážu byť prísne nielen k ostatným, ale aj k sebe. Dokážu poctivo vyplňovať kalorické tabuľky a abstinovať. Ideálnym športom pre týchto ľudí je jóga alebo ranné prechádzky so psom.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Ľudia narodení v znamení Váh majú neobyčajne vyvinutý zmysel pre krásu a intelekt. Milujú stredomorskú kuchyňu a dobré víno. V posilňovni týchto ľudí málokedy stretnete, pretože je to na nich príliš hlučné, a tak nejako pod ich úroveň. Ľuďom v znamení Váh na dosiahnutie chudnutia je astrológmi odporúčaná striedmosť v jedle a zo športov potom najmä turistika.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

S ľuďmi narodenými v znamení Škorpióna je rozhodnutie schudnúť ako na hojdačke. Sú schopní mesiace ostatným o chudnutí rozprávať, často aj veľmi erudovane, ale len rozprávať. Ale pozor v prípade, že sa tak už rozhodnú, idú do chudnutia veľmi ukáznene. Aspoň na krátku chvíľu. Sú schopní dodržiavať prísny jedálniček, disponujú rôznym športovým predplatným. Výsledky na váhe na seba nenechajú dlho čakať a je len škoda, že sa Škorpióni nedržia dlhšieho horizontu v správnej životospráve a pohybe.

Strelec (23.11. – 21.12.)

Zrodenci v znamení Strelca a ich dobrodružná povaha im dávajú priestor na zdravý životný štýl. Radi spoznávajú a ochutnávajú pokrmy na svojich cestách, avšak vždy striedmo. Ľudia v znamení Strelca nemajú sklony k takému bonvivánstvu ako napríklad Levi. Strelcom nerobí problém chudnúť či športovať. Väčšina ľudí v tomto znamení prevádzkuje napr. horolezectvo alebo vysokohorskú turistiku. Inklinujú k vegetariánstvu a vegánstvu.

Strelec (22.12. – 20.1.)

Ľudia narodení v tomto znamení milujú tabuľky a ich odškrtávanie. A tak to bude pre nich aj s projektom chudnutie. Než sa však do neho pustia, perfektne si všetko naštudujú, spíšu zoznam, aby neskôr mohli plniť, hoci aj často tvrdé, podmienky správnej životosprávy. A tak Kozorožcov často stretnete v posilňovni, na in-line korčuliach alebo na snowboarde. Sú vyhlásení svojou silnou vôľou a čo si vezmú do hlavy, to docielia. Chudnutie je pre nich jednoducho cieľ.

Vodnár (21.1. – 20.2.)

Slobodomyseľného Vodnára stretnete pri športe alebo dodržiavaní jedálnička, len keď už naozaj nemôže dopnúť gombík nohavíc. Vodnári nepatria k milovníkom športu a už vôbec nie k dodržiavaniu pravidelného jedálnička. To ale neznamená, že by sa o seba vôbec nestarali. Robia to, ale po svojom. A tak ľuďom narodeným v tomto znamení k chudnutiu prospieva: časté výlety do prírody, plávanie, ľahký beh v lese a do jedálnička zaradiť viac zeleniny a zmenšiť svoje porcie na polovicu.

Ryby (21.2. – 20.3.)

V prípade, že citlivé a mierumilovné Ryby chcú schudnúť, sú pre nich ideálom vodné športy akéhokoľvek druhu. Avšak číslom jedna, čo sa športu týka, je pre Ryby tai-chi. Skvele pôsobí nielen na pružnosť celého tela, ale má blahodarný účinok aj na ich nervový systém. Z jedálnička by zrodenci v Rybách mali vylúčiť vyprážané jedlá, ktoré tak milujú, a nahradiť ich zaujímavými zdravými pokrmami, pre ktoré má toto znamenie najvyššie predpoklady si ich uvariť. Dokážu byť totiž skvelými kuchármi.

Zdroje: ,

Loading...
Slovo